![40x25мм Кабель-канал (короб) L=99см чорний [6026488] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/4406337651_40x25mm-kabel-kanal-korob.jpg)
40x25мм Кабель-канал (короб) L=99см чорний [6026488] ПВХ магістральний OBO Bettermann
232,15 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 268 од.
- Код: 6026488-99
Настінний і стельовий безгалогенний кабель-канал, що складається з нижньої частини і верхньої частини для монтажу безпосередньо на стіну.
Верхняя и нижняя часть короба с Перфорация
| IK-код ступеню захисту | IK04 |
| Вид кріплення | Перфорація основи |
| Виконання кришки кабельного каналу | незафіксований |
| Висота | 25mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 0,5892 кг CO2e / 1 Метр |
| Довжина | 995mm |
| Захисна плівка | ні |
| Збереження функцій | ні |
| З’єднувач каналу | ні |
| Кількість кабелів NYM 3 x 1,5 мм² Ø 10,5 мм (без розетки) | 5 |
| Кількість проводки NYM 3 x 2,5 мм² Ø 11,5 мм (без розетки) | 3 |
| Кількість проводки NYM 5 x 1,5 мм² Ø 12,0 мм (без розетки) | 3 |
| Колір | чорний; RAL 9005 |
| Корисний перетин | 792mm² |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Поставка рулоном | ні |
| Рівень захисту | IP30 |
| Розмір | 995x40x25 |
| Скоба для кабелю | ні |
| Ширина | 40mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 232,15 ₴/од.

![40x25мм Кабель-канал (короб) L=99см чорний [6026488] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/4406337654_w159_h159_40x25mm-kabel-kanal-korob.jpg)
![40x25мм Кабель-канал (короб) L=99см чорний [6026488] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 3](https://images.prom.ua/4406337656_w159_h159_40x25mm-kabel-kanal-korob.jpg)
