![35x20мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6191045] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/4406336076_35x20mm-kabel-kanal-korob.jpg)
35x20мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6191045] ПВХ магістральний OBO Bettermann
175,01 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6191045-99
Основа профілю кабельного каналу має перфорацію для кріплення.
Kanaloberteil und -unterteil mit Bodenlochung.
| IK-код ступеню захисту | IK04 |
| Вид кріплення | Перфорація основи |
| Виконання кришки кабельного каналу | незафіксований |
| Висота | 20mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 0,393 кг CO₂e / 1 Метр |
| Довжина | 995mm |
| Захисна плівка | ні |
| Збереження функцій | ні |
| З’єднувач каналу | ні |
| Кількість кабелів NYM 3 x 1,5 мм² Ø 10,5 мм (без розетки) | 3 |
| Кількість проводки NYM 3 x 2,5 мм² Ø 11,5 мм (без розетки) | 2 |
| Кількість проводки NYM 5 x 1,5 мм² Ø 12,0 мм (без розетки) | 2 |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Корисний перетин | 521mm² |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Поставка рулоном | ні |
| Рівень захисту | IP30 |
| Розмір | 20x35x995 |
| Скоба для кабелю | ні |
| Ширина | 35mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 175,01 ₴/од.

![35x20мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6191045] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/4406336077_w159_h159_35x20mm-kabel-kanal-korob.jpg)
![35x20мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6191045] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 3](https://images.prom.ua/4406336078_w159_h159_35x20mm-kabel-kanal-korob.jpg)
