![30x10мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6150780] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/4406336064_30x10mm-kabel-kanal-korob.jpg)
30x10мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6150780] ПВХ магістральний OBO Bettermann
112 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 98 од.
- Код: 6150780-99
Основа профілю кабельного каналу має перфорацію для кріплення.
Верхняя и нижняя часть короба з перфорацією
| IK-код ступеню захисту | IK04 |
| Вид кріплення | Перфорація основи |
| Виконання кришки кабельного каналу | незафіксований |
| Висота | 10mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 0,2207 кг CO₂e / 1 Метр |
| Довжина | 995mm |
| Захисна плівка | ні |
| Збереження функцій | ні |
| З’єднувач каналу | ні |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Корисний перетин | 218mm² |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Поставка рулоном | ні |
| Рівень захисту | IP30 |
| Розмір | 10x30x995 |
| Скоба для кабелю | так |
| Ширина | 30mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 112 ₴/од.

![30x10мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6150780] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/4406336065_w159_h159_30x10mm-kabel-kanal-korob.jpg)
![30x10мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6150780] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 3](https://images.prom.ua/4406336066_w159_h159_30x10mm-kabel-kanal-korob.jpg)
