![20x10мм Кабель-канал (короб) L=99см чорний [6027321] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/4406337648_20x10mm-kabel-kanal-korob.jpg)
20x10мм Кабель-канал (короб) L=99см чорний [6027321] ПВХ магістральний OBO Bettermann
127,17 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 24 од.
- Код: 6027321-99
Настінний і стельовий безгалогенний кабель-канал, що складається з нижньої частини і верхньої частини для монтажу безпосередньо на стіну.
Верхняя и нижняя часть короба с Перфорация
| IK-код ступеню захисту | IK04 |
| Вид кріплення | Перфорація основи |
| Виконання кришки кабельного каналу | незафіксований |
| Висота | 10mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 0,1698 кг CO₂e / 1 Метр |
| Довжина | 995mm |
| Захисна плівка | ні |
| Збереження функцій | ні |
| З’єднувач каналу | ні |
| Колір | чорний; RAL 9005 |
| Корисний перетин | 135mm² |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Поставка рулоном | ні |
| Рівень захисту | IP30 |
| Розмір | 995x20x10 |
| Скоба для кабелю | так |
| Ширина | 20mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 127,17 ₴/од.

![20x10мм Кабель-канал (короб) L=99см чорний [6027321] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/4406336062_w159_h159_20x10mm-kabel-kanal-korob.jpg)
![20x10мм Кабель-канал (короб) L=99см чорний [6027321] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 3](https://images.prom.ua/4406336063_w159_h159_20x10mm-kabel-kanal-korob.jpg)
