![З’єднувач Т-подібний для короба 100x53мм ABS пластик чорний [6113103] Rapid 45 OBOBettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684370949_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
З’єднувач Т-подібний для короба 100x53мм ABS пластик чорний [6113103] Rapid 45 OBOBettermann
218,35 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6113103
Кришка T-подібної секції для створення відгалудження 90° системи каналів 53100 та 53100.
| Для висоти каналу | 53mm |
| Для ширини каналу | 100mm |
| Захисна плівка | ні |
| З’єднувач каналу | ні |
| Кількість покриттів | 1 |
| Колір | чорний; RAL 9005 |
| Конструкція | Фасонна деталь |
| Матеріал | Полікарбонат/акрилнітрил-бутадієн-стирол |
| Монтажний отвір в підлозі | ні |
| Не містить галогенів | так |
| Розмір | 160x62x56 |
| Симетричний | ні |
| Скоба для кабелю | ні |
| Спосіб монтажу верхньої частини | перехрещення |
| Ширина відгалуження | 100mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 218,35 ₴/од.

