![З’єднувач Т-подібний для короба 60x40мм ABS пластик білий [6113310] Rapid 45 OBOBettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684370945_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
З’єднувач Т-подібний для короба 60x40мм ABS пластик білий [6113310] Rapid 45 OBOBettermann
205,51 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6113310
Трійник-адаптер для створення відгалуження під кутом 90° від системного розміру Rapid 45-2 53100 та 53165 до кабель-каналу WDK40060.
| Антибактеріальне лікування | ні |
| Ширина стику | 60 мм |
| Розміри (Д × Ш × В) | 120 × 62 × 56 мм |
| Колір | Чисто білий; RAL 9010 |
| Для ширини каналу | 100 мм |
| Для висоти каналу | 53 мм |
| Без галогенів | Так |
| Затискач для кабелю | ні |
| З'єднувачі каналів | ні |
| Спосіб кріплення верхніх частин | Всебічний |
| Монтажні отвори в підлозі | ні |
| Клас захисту | IP40 |
| Захисна плівка | ні |
| Код рівня захисту IK | IK08 |
| Симетричний | ні |
| Діапазон температур (макс.) | 60 °C |
| Діапазон температур (мін.) | -15 °C |
| Матеріал | Полікарбонат / Акрилонітрилбутадієнстирол |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 55,5 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 205,51 ₴/од.

![З’єднувач Т-подібний для короба 60x40мм ABS пластик білий [6113310] Rapid 45 OBOBettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684370947_w159_h159_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
