![З’єднувач Т-подібний для короба 230x100мм ПВХ білий [6183992] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684370862_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
З’єднувач Т-подібний для короба 230x100мм ПВХ білий [6183992] OBO Bettermann
3 494,02 ₴/од.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6183992
Трійник для зміни напрямку каналів WDK.
| Антибактеріальне лікування | ні |
| Виконання | Нижня частина |
| Тип кріплення | Нижня перфорація |
| Розміри (Д × Ш × В) | 600 × 230 × 100 мм |
| Колір | Чисто білий; RAL 9010 |
| Без галогенів | ні |
| Клас захисту | IP30 |
| Захисна плівка | ні |
| Код рівня захисту IK | IK04 |
| Діапазон температур (макс.) | 60 °C |
| Діапазон температур (мін.) | -5 °C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Розмір a | 600 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 3 494,02 ₴/од.

![З’єднувач Т-подібний для короба 230x100мм ПВХ білий [6183992] OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684370863_w159_h159_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
