![З’єднувач Т-подібний для короба 150x60мм ПВХ білий [6192653] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684370858_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
З’єднувач Т-подібний для короба 150x60мм ПВХ білий [6192653] OBO Bettermann
787,73 ₴/од.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6192653
Кришка Т-секції та з'еднання кабельного каналу WDK Елемент має перворацію для можливості приєднання кабельного каналу будь-якого розміру
Аксессуары для коробов выполнены в виде накладных деталей (крышек).
| IK-код ступеню захисту | IK04 |
| Вид кріплення | що фіксується |
| Висота | 60mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 0,6082 кг CO₂e / 1 Шт. |
| для розміру каналу | 60 x 150 |
| Довжина | 291mm |
| Збереження функцій | ні |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Конструкція | Фасонна деталь |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Рівень захисту | IP30 |
| Розмір | 60x150mm |
| Розмір a | 291mm |
| Розмір b | 155mm |
| Розмір H | 150mm |
| Ширина | 150mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 787,73 ₴/од.

![З’єднувач Т-подібний для короба 150x60мм ПВХ білий [6192653] OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684370679_w159_h159_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
