![З’єднувач Т-подібний для короба 110x60мм ПВХ білий [6192637] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684370856_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
З’єднувач Т-подібний для короба 110x60мм ПВХ білий [6192637] OBO Bettermann
191,14 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 6192637
Кришка Т-секції та з'еднання кабельного каналу WDK Елемент має перворацію для можливості приєднання кабельного каналу будь-якого розміру
Аксессуары для коробов выполнены в виде накладных деталей (крышек).
| IK-код ступеню захисту | IK04 |
| Вид кріплення | що фіксується |
| Висота | 60mm |
| для розміру каналу | 60 x 110 |
| Довжина | 272mm |
| Збереження функцій | ні |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Конструкція | Фасонна деталь |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Рівень захисту | IP30 |
| Розмір | 60x110mm |
| Розмір a | 272mm |
| Розмір b | 114mm |
| Розмір H | 110mm |
| Ширина | 110mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 191,14 ₴/од.

![З’єднувач Т-подібний для короба 110x60мм ПВХ білий [6192637] OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684370679_w159_h159_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
