![10x38мм Розділювальна перегородка для короба L=2000мм ПВХ сірий [6113290] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684369600_10x38mm-rozdilyuvalna-peregorodka.jpg)
10x38мм Розділювальна перегородка для короба L=2000мм ПВХ сірий [6113290] OBO Bettermann
105,07 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 250 од.
- Тільки оптом
- Код: 6113290
Перегородка для монтажу в кабельних каналах Rapid 45-2 GK, GA для прокладання кабелів і проводів різного рівня напруги.
| IK-код ступеню захисту | IK08 |
| Вид кріплення | вставний |
| Висота | 38mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 0,0263 кг CO₂e / 1 Метр |
| Довжина | 2000mm |
| Колір | світло-сірий; RAL 7035 |
| Конструкція | Одинарная |
| Min. діапазон робочих температур | -15°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Підходить для каналів глибиною | 53 |
| Рівень захисту | IP40 |
| Розмір | 38x13x2000 |
| Ширина | 10mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Перегородка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 105,07 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

![10x38мм Розділювальна перегородка для короба L=2000мм ПВХ сірий [6113290] OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684369602_w159_h159_10x38mm-rozdilyuvalna-peregorodka.jpg)
