![12,6x87,4мм Розділювальна перегородка для короба L=2000мм ПВХ сірий [6026990] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684369596_126x874mm-rozdilyuvalna-peregorodka.jpg)
12,6x87,4мм Розділювальна перегородка для короба L=2000мм ПВХ сірий [6026990] OBO Bettermann
260,48 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 6026990
Перегородка для розділення каналів WDK висотою 100 мм для встановлення різних рівнів напруги. Перегородки розміщуються на нижніх грибах.
| Антибактеріальне лікування | ні |
| Виконання | Одинарний |
| Тип кріплення | підключається |
| Ширина | 12,6 мм |
| Вуглецевий слід (GWP) від колиски до воріт | 0,7101 кг CO₂e / 1 метр |
| Розмір | 100x2000 мм |
| Колір | світло-сірий; RAL 7035 |
| Без галогенів | ні |
| Висота | 87,4 мм |
| Глибина каналу | 100 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Клас захисту | IP30 |
| Код рівня захисту IK | IK04 |
| Самозатухаючий | Так |
| Діапазон температур макс. | 60 °C |
| Діапазон температур мін. | -5 °C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Перегородка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87.4 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 12.6 мм |
- Ціна: 260,48 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

![12,6x87,4мм Розділювальна перегородка для короба L=2000мм ПВХ сірий [6026990] OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684369597_w159_h159_126x874mm-rozdilyuvalna-peregorodka.jpg)
