![12,6x48,5мм Розділювальна перегородка для короба L=2000мм ПВХ сірий [6023118] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684369591_126x485mm-rozdilyuvalna-peregorodka.jpg)
12,6x48,5мм Розділювальна перегородка для короба L=2000мм ПВХ сірий [6023118] OBO Bettermann
119,47 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 6023118
Внутрішня розділювальна перегородка кабельного каналу висотою 60мм, для розділення кабельних ліній різних типів
Перегородки встановлюються на грибоподібні заглушки.
| IK-код ступеню захисту | IK04 |
| Вид кріплення | вставний |
| Висота | 48,5mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 0,5121 кг CO2e / 1 Метр |
| Глибина каналу | 60mm |
| Довжина | 2000mm |
| Колір | світло-сірий; RAL 7035 |
| Конструкція | Одинарний (окремий) |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Рівень захисту | IP30 |
| Розмір | 60x2000mm |
| Самозагасаючий | так |
| Ширина | 12,6mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Перегородка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48.5 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 12.6 мм |
- Ціна: 119,47 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

![12,6x48,5мм Розділювальна перегородка для короба L=2000мм ПВХ сірий [6023118] OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684369594_w159_h159_126x485mm-rozdilyuvalna-peregorodka.jpg)
