![80x50мм Кабель-канал кутовий L=2500мм білий [6131165] ПВХ OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684369231_80x50mm-kabel-kanal-kutovij.jpg)
80x50мм Кабель-канал кутовий L=2500мм білий [6131165] ПВХ OBO Bettermann
517,37 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 6131165
Кутовий канал для вертикального/горизонтального прокладання кабелю в кутових зонах приміщень.
| Антибактеріальне лікування | ні |
| Кількість стаціонарних перегородок | 1 |
| Конструкція кришки кабель-каналів | вільний |
| Тип кріплення | Нижня перфорація |
| Вуглецевий слід (GWP) | 0,3026 кг CO₂e / 1 м |
| Колір | Чисто білий; RAL 9010 |
| Без галогенів | ні |
| Затискач для кабелю | ні |
| Корисний поперечний переріз | 940 мм² |
| Захисна плівка | ні |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 517,37 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

![80x50мм Кабель-канал кутовий L=2500мм білий [6131165] ПВХ OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684369232_w159_h159_80x50mm-kabel-kanal-kutovij.jpg)
