![50x35мм Кабель-канал кутовий L=2000мм білий [6131155] ПВХ OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684369229_50x35mm-kabel-kanal-kutovij.jpg)
50x35мм Кабель-канал кутовий L=2000мм білий [6131155] ПВХ OBO Bettermann
357,49 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 6131155
Кутовий канал для вертикальної / горизонтальної прокладки кабелю в кутових зонах у приміщенні.
| Вид кріплення | Перфорація основи |
| Виконання кришки кабельного каналу | незафіксований |
| Висота | 35mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 0,3959 кг CO₂e / 1 Метр |
| Довжина | 2000mm |
| Захисна плівка | ні |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Корисний перетин | 220mm² |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Скоба для кабелю | ні |
| Ширина | 50mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 357,49 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

![50x35мм Кабель-канал кутовий L=2000мм білий [6131155] ПВХ OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684369230_w159_h159_50x35mm-kabel-kanal-kutovij.jpg)
