![100x53мм Кабель-канал (короб) L=2000мм сірий [6113002] ПВХ Rapid 45 OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684369227_100x53mm-kabel-kanal-korob.jpg)
100x53мм Кабель-канал (короб) L=2000мм сірий [6113002] ПВХ Rapid 45 OBO Bettermann
679,14 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 6113002
Основа кабельного каналу з перфорацією для монтажу
| IK-код ступеню захисту | IK08 |
| Версія задньої панелі (внутрішня сторона) | суцільний C-профіль |
| Верхня кришка в комплекті | так |
| Висота | 53mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 2,1919 кг CO₂e / 1 Метр |
| Довжина | 2000mm |
| Захисна плівка | так |
| З’єднувач каналу | ні |
| Кількість вставних перегородок | 1 |
| Кількість покриттів | 1 |
| Колір | світло-сірий; RAL 7035 |
| Корисний перетин | 4400mm² |
| Min. діапазон робочих температур | -15°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Монтажний отвір в підлозі | так |
| Не містить галогенів | ні |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Перфорація основи | З перфорацією основи кабельного каналу |
| Прямокутна форма | так |
| Рівень захисту | IP40 |
| Розмір | 53x100x2000 |
| Симетричний | так |
| Скоба для кабелю | ні |
| Спосіб монтажу верхньої частини | внутрішній |
| Ширина | 100mm |
| Ширина кришки | 45mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 679,14 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

![100x53мм Кабель-канал (короб) L=2000мм сірий [6113002] ПВХ Rapid 45 OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684369228_w159_h159_100x53mm-kabel-kanal-korob.jpg)
![100x53мм Кабель-канал (короб) L=2000мм сірий [6113002] ПВХ Rapid 45 OBO Bettermann, фото 3](https://images.prom.ua/6684369012_w159_h159_100x53mm-kabel-kanal-korob.jpg)
