![Кут зовнішній для плінтусного каналу 70x20мм білий [6132270] ПВХ SL OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684368298_kut-zovnishnij-dlya.jpg)
Кут зовнішній для плінтусного каналу 70x20мм білий [6132270] ПВХ SL OBO Bettermann
94,51 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6132270
Зовнішній кут для зміни напрямку плінтуса.
| IK-код ступеню захисту | IK06 |
| Висота | 69mm |
| Декор | без |
| Довжина | 37mm |
| Зі смужкою покриття | ні |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Конструкція | Фасонна деталь |
| Кришка з ущільненням | без |
| Min. діапазон кута | 90mm |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Рівень захисту | IP40 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 94,51 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Кут зовнішній для плінтусного каналу 70x20мм білий [6132270] ПВХ SL OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684368299_w159_h159_kut-zovnishnij-dlya.jpg)
