![Заглушка права для плінтусного каналу 50x20мм білий [6132277] ПВХ OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684368294_zaglushka-prava-dlya.jpg)
Заглушка права для плінтусного каналу 50x20мм білий [6132277] ПВХ OBO Bettermann
50,41 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6132277
Торцева заглушка (правостороння) як формована деталь для плінтуса.
| IK-код ступеню захисту | IK06 |
| Висота | 52mm |
| Декор | без |
| Довжина | 22mm |
| Зі смужкою покриття | ні |
| Кабельні сальники | ні |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Конструкція | правий |
| Кришка з ущільненням | без |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Рівень захисту | IP40 |
| Ширина | 18mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Заглушка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 50,41 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Заглушка права для плінтусного каналу 50x20мм білий [6132277] ПВХ OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684368295_w159_h159_zaglushka-prava-dlya.jpg)
