![70x20мм Кабель-канал плінтусний L=2000мм білий [6132267] ПВХ SL OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684368085_70x20mm-kabel-kanal-plintusnij.jpg)
70x20мм Кабель-канал плінтусний L=2000мм білий [6132267] ПВХ SL OBO Bettermann
358,03 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 6132267
Плінтусні канали SL для прихованої прокладки кабелю всередині приміщення. Колір основи каналу може змінюватись залежно від виробничого процесу.
| IK-код ступеню захисту | IK06 |
| Висота | 20mm |
| Декор | без |
| Довжина | 2000mm |
| Зі смужкою покриття | ні |
| Захисна плівка | ні |
| Кількість нерухомих перегородок | 2 |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Корисний перетин | 820mm² |
| Кришка з ущільненням | без |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Монтажний отвір в підлозі | так |
| Не містить галогенів | ні |
| Рівень захисту | IP40 |
| Ширина | 70mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 358,03 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

![70x20мм Кабель-канал плінтусний L=2000мм білий [6132267] ПВХ SL OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684368086_w159_h159_70x20mm-kabel-kanal-plintusnij.jpg)
