![Кришка 3 пости 110x300мм для монтажної коробки тип 2390 біла [6194184] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684367923_krishka-3-posti.jpg)
Кришка 3 пости 110x300мм для монтажної коробки тип 2390 біла [6194184] OBO Bettermann
267,67 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6194184
Потрійна кришка для монтажу пристроїв у канал WDK у поєднанні з розеткою для монтажу пристроїв типу 2390.
| Номер виробу | 6194109 |
| Тип | D2-3 110RW |
| Опис 1 | Кришка |
| Опис 2 | для встановлення подвійного пристрою |
| Виробник | OBO |
| Розмір | 110x300 мм |
| Колір | Чисто білий; RAL 9010 |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 109 мм |
| Висота | 14 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Кришка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 267,67 ₴/од.

![Кришка 3 пости 110x300мм для монтажної коробки тип 2390 біла [6194184] OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684367924_w159_h159_krishka-3-posti.jpg)
