![Кришка 1 пост 110x300мм для монтажної коробки тип 2390 біла [6194036] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684367919_krishka-1-post.jpg)
Кришка 1 пост 110x300мм для монтажної коробки тип 2390 біла [6194036] OBO Bettermann
240,72 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6194036
Однорядна кришка для монтажу пристроїв у каналах WDK у поєднанні з коробкою для монтажу пристроїв типу 2390.
| Артикул | 6194036 |
| Тип | D2-1 110RW |
| Опис 1 | Верхня частина |
| Опис 2 | для монтажу пристрою, 1-розрядна |
| Розмір | 110x300 мм |
| Колір | чисто білий |
| Номер RAL | 9010 |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Скорочення матеріалу | PVC |
| Min. торгова одиниця (VG) | 1 |
| Довжина | 300,00 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Кришка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 240,72 ₴/од.

![Кришка 1 пост 110x300мм для монтажної коробки тип 2390 біла [6194036] OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684367920_w159_h159_krishka-1-post.jpg)
