![Монтажна коробка 71x71x57мм для коробу WDK тип 2390 ПВХ сірий [6023207] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684367915_montazhna-korobka-71x71x57mm.jpg)
Монтажна коробка 71x71x57мм для коробу WDK тип 2390 ПВХ сірий [6023207] OBO Bettermann
229,05 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6023207
Коробка для монтажу пристроїв у конструкції опорного кільця та опорного кронштейна в кабель-каналах WDK з висотою каналу 60 мм. Коробку пристрою розміщують на грибах-основі та закріплюють гвинтом посередині. Простий роз'єм пристрою
| Кількість одиниць | 1 |
| Виконання | ВІДЧИНЕНО |
| Вуглецевий слід (GWP) від колиски до воріт | 0,1586 кг CO₂e / 1 шт. |
| Колір | світло-сірий; RAL 7035 |
| Без галогенів | ні |
| З відсіком для підключення | ні |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Варіант зняття натягу | ні |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 56,6 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 56.6 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 71 мм |
- Ціна: 229,05 ₴/од.

![Монтажна коробка 71x71x57мм для коробу WDK тип 2390 ПВХ сірий [6023207] OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684367916_w159_h159_montazhna-korobka-71x71x57mm.jpg)
