![Заглушка для міні-канала 15x15мм ПВХ чорний [6191806] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684366659_zaglushka-dlya-mini-kanala.jpg)
Заглушка для міні-канала 15x15мм ПВХ чорний [6191806] OBO Bettermann
36,80 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 60 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 6191806
Заглушка кабельного каналу WDK
Заглушка фіксується на кабельному каналі WDK завдяки пружинній пластині.
| Вид кріплення | що фіксується |
| Висота | 15mm |
| Довжина | 11,5mm |
| Захисна плівка | ні |
| Збереження функцій | ні |
| Колір | чорний; RAL 9005 |
| Конструкція | лівий/правий |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Розмір | 15x15 |
| Розмір a | 15mm |
| Розмір b | 15mm |
| Розмір H | 15mm |
| Ширина | 15mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Заглушка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 36,80 ₴/од.

