![Кут внутрішній для короба 230x100мм ПВХ білий [6193081] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684366650_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба 230x100мм ПВХ білий [6193081] OBO Bettermann
3 494,02 ₴/од.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6193081
Внутрішній кут для зміни напрямку профілів WDK.
| Антибактеріальне лікування | ні |
| Виконання | Нижня частина |
| Тип кріплення | Нижня перфорація |
| Ширина | 230 мм |
| Розміри (Д × Ш × В) | 250 × 230 × 100 мм |
| Колір | Чисто білий; RAL 9010 |
| Збереження функціональності | ні |
| Без галогенів | ні |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Розмір a | 250 мм |
| Клас захисту | IP30 |
| Захисна плівка | ні |
| Код рівня захисту IK | IK04 |
| Діапазон температур (макс.) | 60 °C |
| Діапазон температур (мін.) | -5 °C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Діапазон кутів (макс.) | 90 мм |
| Кутовий діапазон (мін.) | 90 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 3 494,02 ₴/од.

![Кут внутрішній для короба 230x100мм ПВХ білий [6193081] OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684366651_w159_h159_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
