![Кут внутрішній для короба 110x60мм ПВХ чорний [6191764] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684366412_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба 110x60мм ПВХ чорний [6191764] OBO Bettermann
561,38 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6191764
Внутрішній кут кабельного каналу WDK.
Аксессуары для коробов выполнены в виде накладных деталей (крышек).
| Вид кріплення | що фіксується |
| Висота | 62,7mm |
| Довжина | 130mm |
| Захисна плівка | ні |
| Збереження функцій | ні |
| Колір | чорний; RAL 9005 |
| Конструкція | Фасонна деталь |
| Min. діапазон кута | 90mm |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон кута | 90mm |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Розмір | 60x110 |
| Розмір a | 130mm |
| Ширина | 114mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 561,38 ₴/од.

