![Кут внутрішній для короба 40x40мм ПВХ білий [6191940] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684366368_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба 40x40мм ПВХ білий [6191940] OBO Bettermann
144,62 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6191940
Внутрішній кут кабельного каналу WDK.
Аксессуары для коробов выполнены в виде накладных деталей (крышек).
| IK-код ступеню захисту | IK04 |
| Вид кріплення | що фіксується |
| Висота | 40mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 0,1009 кг CO₂e / 1 Шт. |
| Довжина | 65mm |
| Захисна плівка | ні |
| Збереження функцій | ні |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Конструкція | Фасонна деталь |
| Min. діапазон кута | 90mm |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон кута | 90mm |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Рівень захисту | IP30 |
| Розмір | 40x40mm |
| Розмір a | 65mm |
| Ширина | 40mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 144,62 ₴/од.

![Кут внутрішній для короба 40x40мм ПВХ білий [6191940] OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684366126_w159_h159_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
