![Накладка на стик канала 165x53мм ABS пластик білий [6116163] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684366114_nakladka-na-stik.jpg)
Накладка на стик канала 165x53мм ABS пластик білий [6116163] Rapid 45 OBO Bettermann
156,73 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6116163
З'єднання стиків для бездоганного сполучення сегментів каналу.
| IK-код ступеню захисту | IK08 |
| Вид кріплення | Прочее |
| Для висоти каналу | 53mm |
| Для ширини каналу | 165mm |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Конструкція | Зрізання кришки каналів |
| Min. діапазон робочих температур | -15°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Рівень захисту | IP30 |
| Форма | універсальний |
| Ширина кришки | 45mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 156,73 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Накладка на стик канала 165x53мм ABS пластик білий [6116163] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684366115_w159_h159_nakladka-na-stik.jpg)
