![Накладка на стик 100x53, 165x53 мм ABS пластик білий [6113020] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684365727_nakladka-na-stik.jpg)
Накладка на стик 100x53, 165x53 мм ABS пластик білий [6113020] Rapid 45 OBO Bettermann
44,87 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 288 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 6113020
З'єднувач прямих секцй профілю кабельного каналу Rapid 45-2, для приховування зрізаних країв та ідеального з'єднання сегментів каналу. З'єднувач стиків лише насаджуються. Підходить для каналів шириною 100 і 165 мм.
| IK-код ступеню захисту | IK08 |
| Вид кріплення | Зміщення (перед монтажем) |
| Висота | 27mm |
| Для висоти каналу | 53mm |
| Для ширини каналу | 100,17mm |
| Довжина | 15mm |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Конструкція | Зрізання кришки каналів |
| Min. діапазон робочих температур | -15°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полікарбонат/акрилнітрил-бутадієн-стирол |
| Не містить галогенів | так |
| Рівень захисту | IP40 |
| Розмір | 168x55x15 |
| Форма | симетричний |
| Ширина | 55mm |
| Ширина кришки | 45mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 44,87 ₴/од.

![Накладка на стик 100x53, 165x53 мм ABS пластик білий [6113020] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684365728_w159_h159_nakladka-na-stik.jpg)
