![З’єднувач Т-подібний для короба 165x53мм ABS пластик сріблястий [6113484] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684365719_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
З’єднувач Т-подібний для короба 165x53мм ABS пластик сріблястий [6113484] Rapid 45 OBO Bettermann
825,39 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 6113484
Кришка T-подібної секції для створення відгалудження 90 ° кабельного каналу 53165.
| IK-код ступеню захисту | IK08 |
| Висота | 55,5mm |
| Для висоти каналу | 53mm |
| Для ширини каналу | 165mm |
| Довжина | 225mm |
| Захисна плівка | ні |
| З’єднувач каналу | ні |
| Колір | алюміній |
| Конструкція | Фасонна деталь |
| Min. діапазон робочих температур | -15°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полікарбонат/акрилнітрил-бутадієн-стирол |
| Монтажний отвір в підлозі | ні |
| Не містить галогенів | так |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Рівень захисту | IP40 |
| Розмір | 225x62x56 |
| Симетричний | ні |
| Скоба для кабелю | ні |
| Спосіб монтажу верхньої частини | перехрещення |
| Ширина | 62mm |
| Ширина відгалуження | 165mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 825,39 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![З’єднувач Т-подібний для короба 165x53мм ABS пластик сріблястий [6113484] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684365720_w159_h159_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
