![Кут плаский для короба 160x53мм ABS пластик білий [6116493] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684365480_kut-plaskij-dlya.jpg)
Кут плаский для короба 160x53мм ABS пластик білий [6116493] Rapid 45 OBO Bettermann
2 165,07 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 6116493
Плоский кут кабельного каналу GEK-K53160-3.
| IK-код ступеню захисту | IK08 |
| Висота | 53mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 2,2185 кг CO₂e / 1 Шт. |
| Для висоти каналу | 53mm |
| Для ширини каналу | 100mm |
| Довжина | 225mm |
| Захисна плівка | ні |
| Зміна напрямку | вертикальний, висхідний/низхідний |
| З’єднувач каналу | ні |
| Кількість покриттів | 3 |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Конструкція | Нижня та верхня частини |
| Min. діапазон кута | 90mm |
| Min. діапазон робочих температур | -15°C |
| Max. діапазон кута | 90mm |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Монтажний отвір в підлозі | так |
| Не містить галогенів | ні |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Рівень захисту | IP30 |
| Розмір | 53x160mm |
| Симетричний | ні |
| Скоба для кабелю | ні |
| Спосіб монтажу верхньої частини | внутрішній |
| Ширина | 160mm |
| Ширина кришки 2 | 45mm |
| Ширина кришки 3 | 45mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 2 165,07 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Кут плаский для короба 160x53мм ABS пластик білий [6116493] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684365481_w159_h159_kut-plaskij-dlya.jpg)
