![Кут плаский для короба 165x53мм ABS пластик білий [6113460] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684365476_kut-plaskij-dlya.jpg)
Кут плаский для короба 165x53мм ABS пластик білий [6113460] Rapid 45 OBO Bettermann
804,45 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 8 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 6113460
Плоский кут кабельного каналу Rapid 45-2.
| IK-код ступеню захисту | IK08 |
| Висота | 55,5mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 1,0422 кг CO₂e / 1 Шт. |
| Для висоти каналу | 53mm |
| Для ширини каналу | 165mm |
| Довжина | 207mm |
| Захисна плівка | ні |
| Зміна напрямку | вертикальний, висхідний/низхідний |
| З’єднувач каналу | ні |
| Кількість покриттів | 1 |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Конструкція | Фасонна деталь |
| Min. діапазон кута | 90mm |
| Min. діапазон робочих температур | -15°C |
| Max. діапазон кута | 90mm |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полікарбонат/акрилнітрил-бутадієн-стирол |
| Монтажний отвір в підлозі | ні |
| Не містить галогенів | так |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Рівень захисту | IP40 |
| Розмір | 207x207x56 |
| Симетричний | так |
| Скоба для кабелю | ні |
| Спосіб монтажу верхньої частини | перехрещення |
| Ширина | 172mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 804,45 ₴/од.

![Кут плаский для короба 165x53мм ABS пластик білий [6113460] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684365477_w159_h159_kut-plaskij-dlya.jpg)
