![Кут внутрішній для короба 130x53мм регульований ABS пластик білий [6113250] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684365227_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба 130x53мм регульований ABS пластик білий [6113250] Rapid 45 OBO Bettermann
448,93 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6113250
Внутрішній кут кабельного каналу Rapid 45-2. Регулювання згину кута в межах 83-97°.
| IK-код ступеню захисту | IK08 |
| Висота | 53mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 0,9603 кг CO₂e / 1 Шт. |
| Довжина | 145mm |
| Захисна плівка | ні |
| З’єднувач каналу | ні |
| Кількість покриттів | 1 |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Конструкція | Фасонна деталь |
| Min. діапазон кута | 83mm |
| Min. діапазон робочих температур | -15°C |
| Max. діапазон кута | 97mm |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полікарбонат/акрилнітрил-бутадієн-стирол |
| Монтажний отвір в підлозі | ні |
| Не містить галогенів | так |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Рівень захисту | IP40 |
| Розмір | 140x145x145 |
| Скоба для кабелю | ні |
| Спосіб монтажу верхньої частини | перехрещення |
| Форма | симетричний |
| Ширина | 130mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 448,93 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Кут внутрішній для короба 130x53мм регульований ABS пластик білий [6113250] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684365229_w159_h159_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
