![Заглушка декоративна для короба 100x53мм ABS пластик сріблястий [6113034] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684365220_zaglushka-dekorativna-dlya.jpg)
Заглушка декоративна для короба 100x53мм ABS пластик сріблястий [6113034] Rapid 45 OBO Bettermann
409,55 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6113034
Заглушка кришки кабельного каналу Rapid 45 для приховування зрізаних країв фронтальної кришки каналу і для фіксації встановлених розеток Modul 45.
| IK-код ступеню захисту | IK08 |
| Вид кріплення | що фіксується |
| Висота | 20mm |
| Для висоти каналу | 53mm |
| Довжина | 20mm |
| Колір | алюміній |
| Конструкція | Вирізане покриття |
| Min. діапазон робочих температур | -15°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полікарбонат/акрилнітрил-бутадієн-стирол |
| Не містить галогенів | так |
| Рівень захисту | IP40 |
| Розмір | 48x20x20 |
| Форма | симетричний |
| Ширина | 48mm |
| Ширина кришки | 45mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Заглушка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 409,55 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Заглушка декоративна для короба 100x53мм ABS пластик сріблястий [6113034] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684365221_w159_h159_zaglushka-dekorativna-dlya.jpg)
