![Заглушка для короба 130x53мм ABS пластик білий [6113280] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684364903_zaglushka-dlya-koroba.jpg)
Заглушка для короба 130x53мм ABS пластик білий [6113280] Rapid 45 OBO Bettermann
112,63 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6113280
Торцева заглушка системи кабельних каналів Rapid 45-2 GK та GA 53130.
| IK-код ступеню захисту | IK08 |
| Вид кріплення | що фіксується |
| Висота | 56mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 0,2269 кг CO₂e / 1 Шт. |
| Для висоти каналу | 53mm |
| Для ширини каналу | 130mm |
| Довжина | 22mm |
| Захисна плівка | ні |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Конструкція | симетричний |
| Min. діапазон робочих температур | -15°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полікарбонат/акрилнітрил-бутадієн-стирол |
| Не містить галогенів | так |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Підходить для | лівий/правий |
| Рівень захисту | IP40 |
| Розмір | 136x56x22 |
| Ущільнення вирізу | так |
| Ширина | 136mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Заглушка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 112,63 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Заглушка для короба 130x53мм ABS пластик білий [6113280] Rapid 45 OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684364904_w159_h159_zaglushka-dlya-koroba.jpg)
