![100x40мм Кабель-канал (короб) L=2000мм білий [A0070050046] ПВХ магістральний STEP АСКО, фото 1](https://images.prom.ua/6684304182_100x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
100x40мм Кабель-канал (короб) L=2000мм білий [A0070050046] ПВХ магістральний STEP АСКО
416,63 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: A0070050046
Призначені для монтажу відкритої електропроводки у приміщеннях з нормальними умовами, забезпечує надійний захист силових кабелів, проводів і кабелів передачі даних та інших комунікацій від зовнішніх механічних впливів.
| Відповідність стандартам: | ДСТУ EN 50085-1; ДСТУ EN 61386-1 |
| Кількість в упаковці, шт: | 4 |
| Внутрішні розміри, мм: | 100x40x2000 |
| Ступінь захисту: | IP 40 |
| Колір: | білий |
| Матеріал виготовлення: | ПВХ |
| Температура експлуатації, °С: | -10...+40 |
| Вага, кг: | 1.4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 416,63 ₴/од.

![100x40мм Кабель-канал (короб) L=2000мм білий [A0070050046] ПВХ магістральний STEP АСКО, фото 2](https://images.prom.ua/6684304183_w159_h159_100x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
