![80x60мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [s033010] ПВХ магістральний E.NEXT e.trunking.stand.80.60, фото 1](https://images.prom.ua/6683630644_80x60mm-kabel-kanal-korob.jpg)
80x60мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [s033010] ПВХ магістральний E.NEXT e.trunking.stand.80.60
194,66 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 14 од.
- Код: s033010-99
Короб пластиковий e.trunking.stand.80.60, 80х60мм, 99см виконує функцію захисту проводки від механічних пошкоджень, забезпечивши естетичність прокладки.
| Артикул | s033010 |
| H (Висота), мм | 60 |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ПВХ не підтримує горіння |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 50085-1, ДСТУ EN 50085-2-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Діапазон робочих температур, °С | -5…+60 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 194,66 ₴/од.

![80x60мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [s033010] ПВХ магістральний E.NEXT e.trunking.stand.80.60, фото 2](https://images.prom.ua/1893106402_w159_h159_80x60mm-kabel-kanal-korob.jpg)
