![Силова розетка комбінована 3P+N+PE 32А 400В стаціонарна IP44 Schuko червона [4482053] EZCZ-S-3253 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/6626989887_silova-rozetka-kombinovana.jpg)
Силова розетка комбінована 3P+N+PE 32А 400В стаціонарна IP44 Schuko червона [4482053] EZCZ-S-3253 ETI
1 922,70 ₴/од.
- В наявності 13 од.
- Код: 4482053
Силові роз’єми призначені для підключення електричних низьковольтних споживачів у сферах промисловості, будівництва тощо.
| Класифікація | EC000379 |
| Категорія | CEE socket outlet combination |
| Штепсельна розетка стандарта СЕЕ 32 А | 3 поста, 32 А, х полюсів, хх В |
| Кількість штепсельних розеток стандарту SCHUKO | 1 |
| Інші типи з‘єднання та / або порожні місця | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Обслуговування | Настінний монтаж |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Колір | Сірий |
| Висота | 118mm |
| Ширина | 90mm |
| Глибина | 193mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість полюсів | 5 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 400 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Нейтраль | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва контактів | 3P+N+PE |
- Ціна: 1 922,70 ₴/од.

![Силова розетка комбінована 3P+N+PE 32А 400В стаціонарна IP44 Schuko червона [4482053] EZCZ-S-3253 ETI, фото 2](https://images.prom.ua/6626988163_w159_h159_silova-rozetka-kombinovana.jpg)
