![Силова розетка 3P 16А 250В вбудована IP54 Schuko синя [4482124] EE-16S ETI, фото 1](https://images.prom.ua/6626987095_silova-rozetka-3p.jpg)
Силова розетка 3P 16А 250В вбудована IP54 Schuko синя [4482124] EE-16S ETI
291,72 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 999 од.
- Код: 4482124
Силові роз’єми призначені для підключення електричних низьковольтних споживачів у сферах промисловості, будівництва тощо.
| Класифікація | EC001317 |
| Категорія | Panel-mounted CEE socket outlet |
| Максимальна сила струму | 16A |
| Напруга відповідно до EN 60309-2 і колір | 230 В (50+60 Гц) синя |
| Номінальна напруга | 250…250V |
| Кількість полюсів | 3 |
| Маркувальне забарвлення | Синій |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Спосіб підключення | Гвинтова клема |
| Кут підключення | Прямолінійний (-а) |
| Матеріал | Пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Так |
| Нейтраль | Ні |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва контактів | 3P |
- Ціна: 291,72 ₴/од.

![Силова розетка 3P 16А 250В вбудована IP54 Schuko синя [4482124] EE-16S ETI, фото 2](https://images.prom.ua/6626987096_w159_h159_silova-rozetka-3p.jpg)
