![20x20мм база для двох хомутів (стяжок) нейлон білий (100шт) [Б00042864] CNC, фото 1](https://images.prom.ua/6624010204_20x20mm-baza-dlya.jpg)
20x20мм база для двох хомутів (стяжок) нейлон білий (100шт) [Б00042864] CNC
121,07 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: Б00042864
Для фіксації двох хомутів до площини.
| Матеріал | Нейлон |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Колір | Білий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 20 мм |
| Колір стяжки | Білий |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Тип елемента кріплення кабелю | Стяжка для кабелю |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 121,07 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

