![4x150мм Кабельна стяжка (хомут) з монтажним отвором під гвинт нейлон білий (100шт) [000000776] CNC, фото 1](https://images.prom.ua/6624008847_4x150mm-kabelna-styazhka.jpg)
4x150мм Кабельна стяжка (хомут) з монтажним отвором під гвинт нейлон білий (100шт) [000000776] CNC
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000000776
Хомути нейлонові кабельні являють собою кріпильний виріб для зв'язки електричних проводів і кабелів в єдиний пучок.
| Тип хомута | З отвором |
| Матеріал хомута | Нейлон |
| Довжина хомута | 150мм |
| Ширина хомута | 4мм |
| Колір | Білий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 150 мм |
| Колір стяжки | Білий |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Тип елемента кріплення кабелю | Стяжка для кабелю |
| Ширина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

