![Шина зрівнювання потенціалів 6x10мм.кв прут ø8-10мм смуга 30мм латунь для прихованого монтажу [5015545] 1804 UP OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6617408247_shina-zrivnyuvannya-potentsialiv.jpg)
Шина зрівнювання потенціалів 6x10мм.кв прут ø8-10мм смуга 30мм латунь для прихованого монтажу [5015545] 1804 UP OBO bettermann
1 642,21 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 8 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 5015545
• Установлена шина зрівнювання потенціалів 1804 у корпусі прихованого монтажу
• Корпус прихованого монтажу з попереднім тисненням для прокладення необхідних проводів і встановлення кришки
• Контактна смуга з нікельованої латуні
• Гвинти та затискна скоба з оцинкованої сталі
Можливості підключення:
• 6 проводів 1,5-10 мм²
• 1 провід 6-16 мм²
| Ізолятор | так |
| Висота | 53mm |
| Довжина | 120mm |
| Кількість жорстких кабелів підключення до 16 мм² | 7 |
| Кількість з’єднань круглих провідників, 8-10 мм | 1 |
| Кількість з’єднань круглих провідників, загальна | 7 |
| Кількість з’єднань пласких провідників, до 30 мм | 1 |
| Конструкція | у корпусі |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал клеми | Сталь |
| Матеріал контактної рейки | Латунь |
| Покриття клеми | гальванічно оцинкований |
| Покриття контактної рейки | нікельовано |
| Розмір | 50x5mm |
| Форма | Фіксована конструкція |
| Ширина | 120mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клемна колодка | Так |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Товщина | 53 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 642,21 ₴/од.

![Шина зрівнювання потенціалів 6x10мм.кв прут ø8-10мм смуга 30мм латунь для прихованого монтажу [5015545] 1804 UP OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6617408248_w159_h159_shina-zrivnyuvannya-potentsialiv.jpg)
