![Ø89мм (3") хомут для труб оцинкована сталь [5102235] OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6617407600_89mm-3-homut.jpg)
Ø89мм (3") хомут для труб оцинкована сталь [5102235] OBO bettermann
501,16 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5102235
• DIN 48818, форма D
• Зі з’єднувальним отвором Ø 11 мм
• 2 шестигранні болти M8 x 20 (4 дюйми = M10)
• 2 шестигранні гайки M8 (4 дюйми = M10)
| Вбудоване кріплення круглого провідника | ні |
| Двометалевий з'єднувач | ні |
| для труби | 3 |
| захищений від вибуху | ні |
| мін. діапазон закріплення | 88,9mm |
| Матеріал | Сталь |
| Отвір для кріплення | 11mm |
| Покриття | гарячецинкований |
| Розмір | 3" |
| Розмір d, мін. | 88,9mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 89 мм |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Розмір (") | 3 |
| Тип хомута | Затяжний |
- Ціна: 501,16 ₴/од.

![Ø89мм (3") хомут для труб оцинкована сталь [5102235] OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6617408007_w159_h159_89mm-3-homut.jpg)
