![Ø50мм (1 1/2") хомут для труб оцинкована сталь [5102154] OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6617407600_50mm-1-12.jpg)
Ø50мм (1 1/2") хомут для труб оцинкована сталь [5102154] OBO bettermann
421,66 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5102154
• DIN 48818, форма D
• Зі з’єднувальним отвором Ø 11 мм
• 2 шестигранні болти M8 x 20 (4 дюйми = M10)
• 2 шестигранні гайки M8 (4 дюйми = M10)
| Вбудоване кріплення круглого провідника | ні |
| Двометалевий з'єднувач | ні |
| для труби | 11/2 |
| захищений від вибуху | ні |
| мін. діапазон закріплення | 48,3mm |
| Матеріал | Сталь |
| Отвір для кріплення | 11mm |
| Покриття | гарячецинкований |
| Розмір | 1 1/2" |
| Розмір d, мін. | 48,3mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 50 мм |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Розмір (") | 1/2 |
| Тип хомута | Затяжний |
- Ціна: 421,66 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Ø50мм (1 1/2") хомут для труб оцинкована сталь [5102154] OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6617408001_w159_h159_50mm-1-12.jpg)
