![Ø28-300мм хомут заземления стрічковий сталь для вибухонебезпечних зон для труб [5057640] OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6617407598_28-300mm-homut-zazemleniya.jpg)
Ø28-300мм хомут заземления стрічковий сталь для вибухонебезпечних зон для труб [5057640] OBO bettermann
5 825,26 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 5057640
Для захисного/функціонального зрівнювання потенціалів (без іскріння) відповідно до DIN VDE 0100-410/-540, а також для зрівнювання потенціалів блискавкозахисту (без іскріння) відповідно до VDE 0185-305 (IEC 62305) у пристроях згідно з VDE 0165-1 (IEC/EN 60079-14).
• Для труб із зовнішнім діаметром від 6 до 500 мм
• Використання у вибухонебезпечних зонах 1, 2/21 і 22
• Перевірено за групою вибухобезпеки IIC
• Клас гранично допустимої сили струму блискавки H (100 кА) згідно з VDE 0185-561-1 (IEC/EN 62561-1)
• Стійкі до УФ-випромінювання пластикові кришки, які не містять галогену
• Гвинти захищені від послаблення відповідно до VDE 0185-305-3, додаток 2
• Підходить для внутрішнього та зовнішнього використання
| Для труб із мін. діаметром | 28mm |
| Для труб із макс. діаметром | 300mm |
| Кількість провідників | 2 |
| Мін. поперечний переріз приєднувального кабелю | 16mm² |
| Макс. поперечний переріз приєднувального кабелю | 78mm² |
| Пропускна здатність струму блискавки | H/100kA |
| Розмір | 300mm |
| Розмір L | 1170mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 300 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Тип хомута | Затяжний |
- Ціна: 5 825,26 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Ø28-300мм хомут заземления стрічковий сталь для вибухонебезпечних зон для труб [5057640] OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6617407599_w159_h159_28-300mm-homut-zazemleniya.jpg)
