![Ø17-114мм (3/8-4") хомут підключення потенціалу нержавіюча сталь для систем isFang [5057599] OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6617407596_17-114mm-38-4-homut.jpg)
Ø17-114мм (3/8-4") хомут підключення потенціалу нержавіюча сталь для систем isFang [5057599] OBO bettermann
343,80 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5057599
• Для запобігання ковзким розрядам на поверхні провідника isCon®
• Підходить для фіксації двох круглих провідників
• Установлюється на ізольовану блискавкоприймальну щоглу типу isFang IN
| Висота | 75mm |
| Для труб із мін. діаметром | 17,2mm |
| Для труб із макс. діаметром | 114mm |
| Довжина | 595mm |
| Мін. поперечний переріз приєднувального кабелю | 2,5mm² |
| Макс. поперечний переріз приєднувального кабелю | 25mm² |
| Матеріал | Нержавіюча сталь 1.4301 |
| Пасує | 3_8-4mmmm |
| Розмір | 3/8-4" |
| Розмір L | 595mm |
| Ширина | 31,5mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 114 мм |
| Матеріал хомута | Нержавіюча сталь |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Тип хомута | Затяжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (") | 4 |
- Ціна: 343,80 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Ø17-114мм (3/8-4") хомут підключення потенціалу нержавіюча сталь для систем isFang [5057599] OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6617407597_w159_h159_17-114mm-38-4-homut.jpg)
