![Ø17-28мм (3/8-1 1/2") хомут заземления стрічковий нержавіюча сталь для труб [5057582] OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6617405746_17-28mm-38-1-12.jpg)
Ø17-28мм (3/8-1 1/2") хомут заземления стрічковий нержавіюча сталь для труб [5057582] OBO bettermann
197,64 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5057582
927/S-1: Хомут уземлювання
• Для труб Ø 3/8-1 1/2 дюймів
• Варіанти підключення: макс. 2 провідника 2,5-16 мм²
• Круглий провідник Rd 8
• Нержавіюча сталь
| Кількість провідників | 2 |
| Мін. поперечний переріз приєднувального кабелю | 2,5mm² |
| Макс. поперечний переріз приєднувального кабелю | 25mm² |
| Матеріал | Нержавіюча сталь 1.4301 |
| Пропускна здатність струму блискавки | N/50kA |
| Розмір | 3/8-11/2" |
| Розмір L | 200mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 48 мм |
| Матеріал хомута | Нержавіюча сталь |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Розмір (") | 1 1/2 |
| Тип хомута | Затяжний |
- Ціна: 197,64 ₴/од.

![Ø17-28мм (3/8-1 1/2") хомут заземления стрічковий нержавіюча сталь для труб [5057582] OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6617407595_w159_h159_17-28mm-38-1-12.jpg)
