![Ø17-28мм (3/8-1 1/2") хомут заземления стрічковий нержавіюча сталь для труб [5057515] OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6617405746_17-28mm-38-1-12.jpg)
Ø17-28мм (3/8-1 1/2") хомут заземления стрічковий нержавіюча сталь для труб [5057515] OBO bettermann
256,69 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 165 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 5057515
• Для труб від Ø 3/8-1 1/2 дюймів
• Підключення: макс. 2 провідники 2,5-25 мм²
• Круглий провідник Rd 8
• Клема, гвинти і стягуюча стрічка з високоякісної нержавіючої сталі (VA)
| Вуглецевий слід CO₂ (GWP) від колиски до воріт | 0,4764 кг CO₂e / 1 Шт. |
| Діапазон затискування D | 3/8 - 1 1/2 |
| Для труб із мін. діаметром | 17,2mm |
| Для труб із макс. діаметром | 48mm |
| Кількість провідників | 2 |
| Мін. діапазон затискування D | 17,2mm |
| Мін. поперечний переріз приєднувального кабелю | 2,5mm² |
| Макс. діапазон затискування D | 48mm |
| Макс. поперечний переріз приєднувального кабелю | 25mm² |
| Матеріал | Нержавіюча сталь 1.4301 |
| Пропускна здатність струму блискавки | N/50kA |
| Розмір | 3/8-1 1/2" |
| Розмір L | 200mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 48 мм |
| Матеріал хомута | Нержавіюча сталь |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Розмір (") | 1 1/2 |
| Тип хомута | Затяжний |
- Ціна: 256,69 ₴/од.

![Ø17-28мм (3/8-1 1/2") хомут заземления стрічковий нержавіюча сталь для труб [5057515] OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6617407594_w159_h159_17-28mm-38-1-12.jpg)
