![Ø54мм (1 3/4") хомут заземления оцинкована сталь для труб [5050170] G (5-10мкм) OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6617407082_54mm-1-34.jpg)
Ø54мм (1 3/4") хомут заземления оцинкована сталь для труб [5050170] G (5-10мкм) OBO bettermann
294,18 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5050170
• Для труб Ø 1/4-2 дюймів
• Підключення: провідники до 35 мм² або круглі провідники до Ø 6 мм
• З вбудованою притискною пластиною, з 2 гвинтами M6 x 16 і 1 шестигранним гвинтом M6 x 16 з гальванічно-цинкованої сталі, хомут з лиття цинкового сплаву під тиском
| Діапазон затискування D | 1 3/4 |
| Кількість провідників | 1 |
| Мін. діапазон затискування D | 51mm |
| Макс. діапазон затискування D | 54mm |
| Макс. поперечний переріз приєднувального кабелю | 35mm² |
| Матеріал | Литі деталі з цинкового сплаву |
| Покриття | гальванічно оцинкований |
| Розмір | 1 3/4" |
| Розмір A | 88mm |
| Розмір D | 54mm |
| Розмір X | 3mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Основні | |
| Максимальний діаметр обтискання | 54 мм |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Сфера застосування хомута | Для труб |
| Тип хомута | Затяжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (") | 1 3/4 |
- Ціна: 294,18 ₴/од.

![Ø54мм (1 3/4") хомут заземления оцинкована сталь для труб [5050170] G (5-10мкм) OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6617407375_w159_h159_54mm-1-34.jpg)
