![Ø25мм (3/4") хомут заземления оцинкована сталь для труб [5040094] FT (40-60мкм) OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6617407080_25mm-34-homut.jpg)
Ø25мм (3/4") хомут заземления оцинкована сталь для труб [5040094] FT (40-60мкм) OBO bettermann
144,54 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 18 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 5040094
• Для труб 1/4-1 1/2 дюйма або Ø 11,5-48,3 мм
• Підключення: провідники до 16 мм²
• Приєднувальна клема з латуні, з 1 циліндричним гвинтом M5 x 12
• З 2 циліндричними гвинтами M6 x 16 (G)
| Діапазон затискування D | 3/4 |
| Кількість провідників | 1 |
| Мін. діапазон затискування D | 24,9mm |
| Макс. діапазон затискування D | 26,9mm |
| Макс. поперечний переріз приєднувального кабелю | 16mm² |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | гальванічно оцинкований |
| Розмір | 3/4" |
| Розмір A | 62mm |
| Розмір b | 18mm |
| Розмір D | 26,9mm |
| Розмір X | 2mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 25 мм |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Розмір (") | 3/4 |
| Тип хомута | Затяжний |
- Ціна: 144,54 ₴/од.

![Ø25мм (3/4") хомут заземления оцинкована сталь для труб [5040094] FT (40-60мкм) OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6617407081_w159_h159_25mm-34-homut.jpg)
