![Ø13-15мм хомут заземления мідь нікельована для труб [5038030] OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6617407070_13-15mm-homut-zazemleniya.jpg)
Ø13-15мм хомут заземления мідь нікельована для труб [5038030] OBO bettermann
312,09 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5038030
• Для труб Ø 1/8-1 1/2 дюйма або Ø 8-49 мм
• Підключення: провідники до 25 мм²
• З приєднувальною клемою та циліндричним болтом М6 x 16 з нікельованої латуні
• Конструкція хомута з нікельованої міді
| Діапазон затискування D | 1/4 |
| Кількість провідників | 1 |
| Мін. діапазон затискування D | 13mm |
| Макс. діапазон затискування D | 15mm |
| Макс. поперечний переріз приєднувального кабелю | 25mm² |
| Матеріал | Мідь |
| Покриття | нікельовано |
| Розмір | 13-15mm |
| Розмір A | 50mm |
| Розмір b | 20mm |
| Розмір X | 3mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 15 мм |
| Матеріал хомута | Мідь |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Тип хомута | Затяжний |
- Ціна: 312,09 ₴/од.

![Ø13-15мм хомут заземления мідь нікельована для труб [5038030] OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6617407071_w159_h159_13-15mm-homut-zazemleniya.jpg)
