![Корпус металевий під 3-ф лічильник 27 модулів 460x380x125мм навісний IP31 з замком [A0260030014] Light UBox АСКО, фото 1](https://images.prom.ua/6611908472_korpus-metalevij-pid.jpg)
Корпус металевий під 3-ф лічильник 27 модулів 460x380x125мм навісний IP31 з замком [A0260030014] Light UBox АСКО
2 116,69 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 8 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: A0260030014
Призначені для встановлення лічильників електричної енергії та модульного обладнання
| Тип пристрою обліку: | трифазний лічильник |
| Відповідність стандартам : | ДСТУ EN 62208:2017 |
| Кількість модулів: | 27 |
| Тип монтажу: | навісний |
| Кут відчинення дверцят, °: | до 110 |
| Внутрішні розміри, мм: | 460x380x125 |
| Номінальний робочий струм Ie, A: | 125 |
| Ступінь захисту: | IP 31 |
| Колір: | RAL 7035 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В: | AC 400 |
| Температура експлуатації, °С: | - 30 ... + 55 |
| Вага, кг: | 3.42 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Квартирний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Захист | |
| Замок | Клямка |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Місце під лічильник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розрахункова кількість модулів | 27 |
- Ціна: 2 116,69 ₴/од.

![Корпус металевий під 3-ф лічильник 27 модулів 460x380x125мм навісний IP31 з замком [A0260030014] Light UBox АСКО, фото 2](https://images.prom.ua/6611908473_w159_h159_korpus-metalevij-pid.jpg)
![Корпус металевий під 3-ф лічильник 27 модулів 460x380x125мм навісний IP31 з замком [A0260030014] Light UBox АСКО, фото 3](https://images.prom.ua/6611908474_w159_h159_korpus-metalevij-pid.jpg)
![Корпус металевий під 3-ф лічильник 27 модулів 460x380x125мм навісний IP31 з замком [A0260030014] Light UBox АСКО, фото 4](https://images.prom.ua/6611908475_w159_h159_korpus-metalevij-pid.jpg)
![Корпус металевий під 3-ф лічильник 27 модулів 460x380x125мм навісний IP31 з замком [A0260030014] Light UBox АСКО, фото 5](https://images.prom.ua/6611908476_w159_h159_korpus-metalevij-pid.jpg)
